Szkolenia ISSA/PZŻ

Od 2011 nasza firma dołączyła do Międzynarodowej Federacji Szkół Żeglarskich ISSA Poland. Federacja ta zrzesza 50 szkół w Polsce. Issa jest organizacja miedzynarodową znaną na calym Świecie. Od lat absolwenic posiadacze certyfikatów kompetencji ISSA czarterują z powodzeniem jachty w Chorwacji, Grecji, Hiszpanii, oraz innayc popularnych destynacjach czarterowych w Europie i na Świecie(Wyspy Kanaryjskie, Karaiby, Seszele itp.)

Prowadzimy nowoczesny system szkolenia nastawione przede wszystkim na osoby, które samodzielnie zamierzają prowadzić jachty-głównie czarterowe.

Nasze kursy przygotowują uczestników do czarterowania jachtów zarówno na śródlądziu jak i wodach morskich. Program szkolenia uwzględnia takie zagadnienia jak:

  • obsługę najnowszych rozwiązań technicznych stosowanych na jachtach,
  • wymagania firm czarterowych
  • zalecenia służb ratunkowych
  • uwagi firm ubezpieczeniowych

Dzięki tremu program szkolenia ISSA Poland najlepiej przygotowuje do samodzielnego i przede wszystkim bezpiecznego czarterowania jachtów żaglowych.

Certyfikaty ISSA Poland są świadectwami kompetencji (tak jak certyfikaty wielu innych organizacji zajmujących się szkoleniem żeglarskim na świecie). W wyniku przyjęcia przez polski Parlament w 2010 roku nowej ustawy o sporcie, uwarunkowania prawne uległy zmianie. W związku z tym szkolenia ISSA w Polsce mogą kończyć się wydaniem uprawnień.

 

Na naszych rejsach możecie uzyskać następujące Certyfikaty kompetencji:

Załogant jachtu żaglowego - program szkolenia obejmuje podstawy obsługi jacht. Idealne wprowadzenie do żeglarstwa. Szkolenie takie można przeprowadzić w trakcie każdego rejsu - nawet jednodniowego.

 

 

 

 

 

Sternik jachtu śródlądowego - jest to certyfikat upoważniający do samodzielnego prowadzenia oraz czarterowania jachtów na wodach śródlądowych. Uzyskać ten certyfikat możecie na wszystkich rejzach na mazurach trwających minimum 7 dni. Podczas rejsu przeprowadzane jest szkolenie z zakresu obsługi i prowadzenia jachtu. Szkolenie odbywa się na rejsie wędrownym po jeziorach mazurskich.

 

 

 

Sternik jachtu morskiego - szkolenie na tym poziomie przygotowuje do samodzielnego prowadzenia żaglowego jachtu morskiego z silnikiem pomocniczym. Szkolenie obejmuje część teoretyczną i praktyczną - przy czym główny nacisk położony jest na umiejętności praktycznego radzenia sobie z prowadzeniem nawet dużych jachtów morskich. Szkolenie kończy się oceną instruktora prowadzącego. Certyfikat ten uzyskać można podczas rejsów morskich organizowanych przez yachting4u.eu

 

 

Deklaracje przystąpienia do szkolenia trzeba zgłosić sternikowi prowadzącemu rejs najpóźniej pierwszego dnia rejsu.

AKTUALNOŚCI

5 dni

5 dni

Rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich (5 dni) CENA: 690 zł / osoba Trasa rejsu: Popielno, Mikołajki, Wierzba, Stare Sady, Ryn. Odwiedzone jeziora: Mikołajskie, Śniardwy, Bełdany, Tałty, Ryńskie... 04 January 2011 Więcej…
3 dni

3 dni

Rejs po Wielkich Jeziorach Mazurskich (3 dni) CENA*: 490zł / osoba Trasa rejsu**: Popielno, Mikołajki, Wierzba, Odwiedzone jeziora: Mikołajskie, Śniardwy, Bełdany, Cena zawiera: Przejazd... 04 January 2011 Więcej…
Błękitne szkoły

Błękitne szkoły

Specjalnie dla placówek oświatowych kierujemy ofertę wiosennych wyjazdów dla uczniów. Bazując na wieloletnim doswidczeniu i wykwalifikowanej kadrze przewodników turystycznych oraz instruktorów... 04 January 2011 Więcej…

Znajdujesz się w dziale: Szkolenia
Powrót na górę